Your browser does not support SVG

OLEJE

olej-bazylia-butelki-ostoja-surowa

OLEJ BAZYLIA

Olej ziołowy wyprodukowany z oleju rzepakowego i bardzo dużej ilości świeżych liści bazylii różnych gatunków. Mieszanie gatunków bazylii wzbogaca ostateczny smak oleju. Ten olej to idealny dodatek do sałatek i surówek, choć i są smakosze spożywania tego oleju wyłącznie z chlebem lub ziemniakami. Zapach tego oleju przypomina zapach lata i słońca.

Skład: liście bazylii, olej rzepakowy

Zawartość netto: 250 ml

olej-bazylia-tymianek-butelki-ostoja-surowa

OLEJ BAZYLIA I TYMIANEK

Olej ziołowy na bazie świeżych liści bazylii i świeżych gałązek tymianku. Połączenie tych dwóch ziół daje ogromną moc aromatu i smaku. Jest to smakowity dodatek do sałatek, ale także idealnie komponuje się z mięsiwem. Można go stosować w marynatach i do smażenia. 

Skład: liście bazylii, gałązki tymianku, olej rzepakowy

Zawartość netto: 250 ml

olej-bazylia-butelki-oregano-czosnek-pomidor-suszony-ostoja-surowa

OLEJ BAZYLIA, OREGANO, CZOSNEK, SUSZONE POMIDORY

Wyjątkowa mieszanka świeżych ziół i suszonych pomidorów pozwoliła stworzyć olej który jest idealny do wszelkich dań typu włoskiego. Pasuje do makaronów, mięs i oczywiście sałat. Olej pachnący słońcem i łąką. Czosnek wykorzystany w tym oleju podbija smak ziół i dodaje wyrazistości. To olej dla smaku i dla zdrowia.

Skład: liście bazylii, gałązki oregano, czosnek, suszone pomidory, olej rzepakowy

Zawartość netto: 250 ml

 

OLEJ TYMIANEK, CZOSNEK

Olej ziołowy na bazie świeżych gałązek tymianku i ząbki∑ czosnku. Moc aromatu i smaku. Jest to smakowity dodatek do sałatek, ale także idealnie komponuje się z mięsiwem. Można go stosować w marynatach i do smażenia.

Skład: gałązki tymianku, ząbki czosnku, olej rzepakowy

Zawartość netto: 250 ml

 
olej-czosnek-niedzwiedzi-butelki-ostoja-surowa

OLEJ CZOSNEK NIEDŹWIEDZI

Olej ziołowy który powstał na bazie świeżych liści czosnku niedźwiedziego uprawianego we własnym lesie. To zioło które najlepiej czuje się właśnie w lesie. Macerat na bazie liści czosnku niedźwiedziego daje bardzo specyficzny smak i aromat. Idealnie nadaje się jako dodatek do sałatek oraz do marynat i smażenia. Mięsa przygotowywane z jego dodatkiem są wyjątkowo smaczne.

Skład: liście czosnku niedźwiedziego, olej rzepakowy

Zawartość netto: 250 ml

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi produktami,
prosimy o kontakt na adres: gosia@ostojasurowa.pl.

Prześlemy Państwu aktualną ofertę.